LOUNGE MUSIC  O NÁS SHOWS  KONTAKT  UMĚLCI
BOHDAN (dj Biodan)
BOOK NOW
 DJ od roku 2000, majitel hudebních vydavatelství Solstice Records a BioBull Records, programový a PR manažer music houseboatu U Bukanýra, rezident Roxy Prague a mnoha dalších klubů v Praze.
 Bohdan: "Vystupuji jako dj Biodan v předních českých klubech. Splnilo se mi mnoho snů a zahrál si se svými hrdiny jako jsou Sasha, John Digweed, Carl Craig, Joris Voorn, Nic Fanciulli, Hot Since 82, Kosheen djs a mnoha dalšími, ať už na vlastních, rezidentních nebo zahraničních akcích. Kdysi jsem hrával i chill outy, ale rozhodl jsem se zaměřit na párty a směřovat své sety tanečním směrem. Poslouchám nové skladby každý den a díky tomu nalézám mnoho skvělé muziky, avšak i nevhodné na akce, kde normálně vystupuji. Jedná se o lounge music a poslechový deep house, který mě moc baví a nyní se mi začalo po této "lazy" náladě stýskat. Je to ideální muzika pro bary, restaurace a firemní večírky, kde vytvářím nezapomenutelnou atmosféru a skvěle dokresluji příjemný průběh večera. Sleduji jak se lidé baví, jak si poklepávají nohou do rytmu a díky tomu vím, že svou práci dělám dobře. Občas po mě lidi chtejí zahrát písničku na přání, ale vždy odmítam. Držím totiž hudební dramaturgii večera pevně v rukou a jediná špatně zvolená skladba může rozbít kocept pečlivě vybudované atmosféry."
BOHDAN (dj Biodan) DAN (dj Dan Cooley) MICHAL (dj Face) JAKUB (dj Cubik) FILIP (saxofon) GABRIELA (zpěv) JOYBOX (kapela)
© LOUNGEMUSIC 2015 | Všechna práva vyhrazena