LOUNGE MUSIC  O NÁS SHOWS  KONTAKT  UMĚLCI
JAKUB (dj Cubik)
BOOK NOW
 Kuba je DJem od roku 1995, hudebním producentem, projektovým manažerem webů Abradio.cz a Zkouknito.cz. Autorem internetového Radia Chillout a kompilátorem hudby na míru obecně.
 Jakub: "Již přes 20 let hraji nejen taneční hudbu v klubech a festivalech po celé ČR, mám také několik zkušeností z vystupování v klubech v Anglii, Turecku, Portugalsku, Řecku a Polsku. Mimo jiné jsem také zahrál po boku slavných DJs Bushwacka, Andy Cato, Tom Middleton či předskakoval kapelám M83, Morcheeba a Hooverphonic. Více než 2 roky jsem také vyučoval Djing LIVC škole. Vedle tanečních stylů deep house a nu-disco je mou velkou vášní také chillout, downtempo a lounge music, s kterou pravidelně hostuji v hotelu Kempinski, na různých firemních eventech či kompilováním speciálních lounge setů, které hrají v restauraci Field, v síťi kaváren Costa Coffee či síti fresh juice Fruitissimo. Logickým krokem v určitém stádiu bylo začít skládat vlastní hudbu. Od roku 2002 se tedy také věnuji vlastní produkci, ať už jako Cubik nebo s kolegou jako Cubik & ChecoZac, která vyšla na českých i zahraničních labelech. Zároveň také pro zábavu občas převléknu do tanečního či lounge hávu nějaký český či zahraniční hit, například jmenujme hudbu z Návštěvníků či pořadu Možná přijde i kouzelník."
BOHDAN (dj Biodan) DAN (dj Dan Cooley) MICHAL (dj Face) JAKUB (dj Cubik) FILIP (saxofon) GABRIELA (zpěv) JOYBOX (kapela)
© LOUNGEMUSIC 2015 | Všechna práva vyhrazena