LOUNGE MUSIC  O NÁS SHOWS  KONTAKT  UMĚLCI
 Jsme živá kapela, kterou baví všechny hudební styly a žánry. Zahrajeme vám na firemním večírku, plese, svatbě či soukromé oslavě a u každého vystoupení se můžete těšit na kvalitní humor a nespoutanou energii, která vás strhne do víru zábavy. Máme za sebou večírky v elegantním swingovém rytmu, typické mejdany s československým i euroamerickými hity i hraní na tanečních zábavách.
JOYBOX (kapela)
BOOK NOW
Joybox je možne objednat ve 3. variantách: 

1. Small Joybox: nejmenší sestava s třemi skvělými muzikanty, ideální pro jazzové standardy, podkresovou hudbu nebo hraní k obřadům (není nutné další ozvučení). 2. Joybox: Pokud děláte mejdan nebo ples, chcete Joybox v klasickém složení: zpěv, basa, bicí, saxofon, klarinet. Rozjedeme to ve stylu taneční i poslechové hudby, rock’n'rollu nebo čehokoli jiného, co vám bude vyhovovat. 3. Joybox Plus: Máte s vaší akcí velké plány? Dorazíme ještě s trumpetou a klávesami a rozbalíme to tak, že na to budou vaši účastníci ještě dlouho vzpomínat!
ČLENOVÉ REPERTOÁR
interaktivní set s posluchači – losování skladeb z „joyboxu“ (zábavná forma výběru skladeb – ála ruská ruleta) live karaoke – přijďte si s námi zazpívat Vaši oblíbenou píseň hudba k obřadu jazzové koncerty výchovné koncerty a přednášky hudební workshopy
BOHDAN (dj Biodan) DAN (dj Dan Cooley) MICHAL (dj Face) JAKUB (dj Cubik) FILIP (saxofon) GABRIELA (zpěv) JOYBOX (kapela)
© LOUNGEMUSIC 2015 | Všechna práva vyhrazena